מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

help

כל מה שאת צריכה לדעת

exchange and returns

החלפות והחזרות

החלפה

מעוניינת להחליף פריט שהזמנת בפריט אחר? אין בעיה, המשלוח עם שליח ללא עלות. תוכלי לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל או בטלפון 050-4441885 . לחלופין, באפשרותך להחליף בבוטיק עמנואל, באחד הלוקיישנים המיועדים לכך לאחר תיאום עם שירות הלקוחות שלנו.
שימי לב: ניתן להחליף פריט רק עד 14 יום ממועד קבלת ההזמנה, וזאת בתנאי שלא נעשה בו כל שימוש, לא נגרם לו נזק, הוא ארוז באריזתו המקורית והתווית עדיין עליו. על פי תקנות משרד הבריאות, הלבשה תחתונה אינה ניתנת להחזרה ו/או החלפה.

החזרה

מעוניינת להחזיר פריט ולקבל זיכוי כספי? תוכלי לפנות לשירות הלקוחות שלנו ולתאם שליח שיאסוף ממך את הפריט שברצונך להחזיר במחיר סמלי של 29.90 ש"ח. לחלופין, באפשרותך לבצע את ההחזרה בבוטיק עמנואל, באחד הלוקיישנים המיועדים לכך ולאחר תיאום עם שירות הלקוחות שלנו.

שימי לב: ניתן להחזיר פריט רק עד 14 יום ממועד קבלת ההזמנה, וזאת בתנאי שלא נעשה בו כל שימוש, לא נגרם לו נזק, הוא ארוז באריזתו המקורית והתווית עדיין עליו. על פי תקנות משרד הבריאות, הלבשה תחתונה אינה ניתנת להחזרה ו/או החלפה.

 מדיניות החזרת מוצרים בחנויות

1. ביטול עסקה כנגד החזר כספי (בניכוי דמי ביטול), בכפוף להוראות הדין בעניין זה, בתנאי שלא הוסרה התווית המקורית, שלא נעשה כל שימוש במוצר, שהמוצר לא נפגם, שהוצגו חשבונית/פתק החלפה, ושהמוצר יוחזר עד לתום יומיים לאחר מועד הרכישה.

2. כאשר אמצעי התשלום עבור העסקה הינו תווי קנייה, שובר מתנה (הטבת מועדון) או כרטיס מגנטי- לא יינתן החזר כספי

3. ניתן להחליף/להחזיר מוצר כנגד מוצר חלופי או שובר זיכוי בלבד, וזאת בתוך 30 יום ממועד הרכישה (בסוף עונה בתוך 7 ימים בלבד), בתנאי שלא נעשה בו כל שימוש, ובצירוף חשבונית הרכישה.

4. FINAL SALE- (מ 50% הנחה ומעלה) תתאפשר החלפה בטווח של 48 שעות ממועד הרכישה בלבד.

5. הלבשה תחתונה ובגדי ים- אין החלפות או החזרות, בכפוף לקבוע בדין.

6. אין כל אחריות על איבוד/נפילה של אבנים, שרשראות, ניטים, פייטים, אבזמים וכדו' המחוברים למוצרים.

7. החזר כספי או שובר זיכוי למוצר שנרכש באילת יינתנו רק בחנות באילת ולא בחנויות הרשת האחרות. החלפה במוצר חלופי אפשרית בכל חנויות הרשת.

 

 
סגור
Loading
Go back to %1