מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
אודות

About Us

קצת על משפחת עמנואל

BOUTIQUE MAGIC
במשמעותה המקורית, המילה ״בוטיק״ מסמנת תפיסה אוצרותית ייחודית, מקום אחד המאגד ריבוי של פריטים ומותגים שיוצרים יחד שלם שגדול מסך חלקיו. מרגע ההתחלה של עמנואל ועד היום, כבר יותר מעשור שנים, זוהי ההגדרה המדויקת לעשייה המגוונת והמתפתחת של עמנואל.

CASUAL GLAM
ברגע שאת נכנסת לבוטיק של עמנואל, בכל אחד ואחד מ-17 הלוקיישנים שלנו, את יודעת שאת מקבלת מיקס יוצא דופן המייצר אווירת קז׳ואל נחשקת של כאן ועכשיו. מצד אחד, המותגים הכי נכונים בעולם, השמות החמים שתראי בחשבונות האינסטגרם הנחשבים, ומצד שני - פריטים שנבחרו בקפידה באופן שבו באמת תוכלי להפוך אותם לחלק מהיומיום שלך, לחלק מהמלתחה, בלי שתרגישי ״טו-מאץ׳״ אפילו לרגע.

TOTAL LOOK
מהנעליים ועד לג׳קט העור. מהג׳ינס שלא תיפרדי ממנו לעולם עד לתיק המושלם. מהטי-שירט שמונחת בדיוק - אבל בדיוק - כמו שאת חולמת, ועד לבלייזר המחויט שאיתך מהבוקר עד השעות הקטנות. עמנואל הוא המקום שלך להרכיב טוטאל-לוק מחודד ועל-זמני. 

WORLD CONNECTION
המוניטין והסמכות האופנתית של עמנואל הופכים את הבוטיק למקום להתעדכן ולהתחבר דרכו ישירות: המגמות האופנתיות העולמיות שקורות ממש כרגע, הגזרות שמככבות אצל הבחורות שיודעות מה נכון, המעצבים שמדברים עליהם במעגלים הפנימיים והמגפונים שאת פשוט חייבת להכיר.

THIS IS EMANUEL.
WE’RE ALWAYS GOING FORWARD:
YOU SHOULD DEFINITELY JOIN US.

סגור
Loading
Go back to %1